ArtMedia Serwis Autoryzowane Centrum Serwisowe

Kontakt

Nasz adres:
Łódź
ul. Mickiewicza

Kontakt telefoniczny:
tel: 0000

Poczta elektroniczna:

Godziny pracy:
Poniedziałek - piątek: 10:00 - 18.00
Sobota: 10:00 - 15:00

więcej »

Zapraszamy na nasz profil na facebook
Zapraszamy na nasz profil na facebook

Znajdujesz się w: » Strona główna » Sponsoring

Sponsoring

RUGBY

 

     ArtMedia doskonale rozumie, jak ważną rolę w życiu każdego dziecka odgrywa prawidłowy rozwój fizyczny. Zdajemy sobie również sprawę z tego, iż nie każdy młody człowiek ma możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych. Wiemy, iż jedną z głównych przyczyn takiego stanu rzeczy jest niestety brak funduszy, a co za tym idzie także osób mogących takie zajęcia organizować. Od wielu już lat, staramy się pomagać w przezwyciężaniu takich problemów. Jesteśmy dumni mogąc pomagać finansowo i organizacyjnie w realizacji sportowych marzeń najmłodszych adeptów rugby z klubu Budowlani Łódź.

 

     Pod opieką ArtMedia znajduje się w tej chwili grupa najmłodszych zawodników prowadzona przez trenera Zbigniewa Jurystę. Prawidłowy rozwój w tym wieku ma szczególne znaczenie w kontekście ich przyszłości, choć to naprawdę nie najważniejsze czy za kilkanaście lat będą oni reprezentantami Polski, czy też sport uprawiać będą jedynie amatorsko. Najistotniejsze aby dostali szansę i nauczyli się kochać sport i szlachetną rywalizację, która jest domeną rugby. Radość na twarzach tych dzieci po zaciętym spotkaniu jest dla nas największą nagrodą.

 

IMPREZY MUZYCZNE

 

     ArtMedia  jest wielkim propagatorem muzyki klubowej. Doceniamy realną wartość tego typu rozrywki i od wielu już lat staramy się popularyzować ją wśród łódzkiej młodzieży. Począwszy od 1999 roku, ArtMedia angażuje się w organizację i współ organizację imprez i koncertów muzycznych w najchętniej odwiedzanych łódzkich klubach. Od tamtego czasu odbyło się już prawie 100 takich imprez, w których udział wzięło kilkuset polskich i zagranicznych artystów wykonujących muzykę z gatunku drum and bass, techno, jungle oraz house. Nie może zatem dziwić, iż imprezy te cieszyły się ogromną popularnością wśród fanów muzyki, którzy wspominają je jako jedne z najlepszych organizowanych wówczas w Łodzi.

 

     Wspólnie z innymi firmami i organizacjami udało nam się zrobić już bardzo wiele. Wciąż jednak otwarci jesteśmy na kolejne inicjatywy, które propagować będą wśród młodzieży nie tylko muzykę, lecz przede wszystkim kulturalny i bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu. Mamy mnóstwo pomysłów, lecz czekamy również na Twoje. Jeśli masz ciekawy temat i chciałbyś go zrealizować – zgłoś się do nas. Kto wie? Może razem uda nam się stworzyć coś, o czym ludzie będą pamiętać latami?

 

ArtMedia - Naprawa telefonów