ArtMedia Serwis Autoryzowane Centrum SerwisoweKontakt

Nasz adres:
Łódź
ul. Mickiewicza

Kontakt telefoniczny:
tel: 0000

Poczta elektroniczna:

Godziny pracy:
Poniedziałek - piątek: 10:00 - 18.00
Sobota: 10:00 - 15:00

więcej »


Zapraszamy na nasz profil na facebook
Zapraszamy na nasz profil na facebook

Znajdujesz się w: » Strona główna » O nas

O nas

 

Naprawa telefonów Łódź

     Autoryzowane Centrum Serwisowe Huawei serwis cennik ArtMedia jest jedną z najdłużej działających w branży firm w Łodzi. Początki naszej działalności sięgają bowiem połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Firmę założył w 1996 roku Kamil Adam Hirsz, który już wówczas dostrzegł ogromne możliwości w dopiero co raczkującej w naszym kraju telefonii komórkowej.

Od tego czasu ArtMedia zdążyła przekonać do siebie tysiące klientów, których zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

 

     Nasza bogata oferta skierowana jest tak do klientów indywidualnych jak również biznesowych i obejmuje nie tylko serwis szeroko pojętego sprzętu GSM. W ramach napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, zajmujemy się  serwisem aparatów telefonicznych, modemów, Iphonów, Laptopów, Tabletów , Aparatów Olympus, Telefony stacjonarne Gigaset jak również urządzeń GPS. 

Naszym klientom, na czas naprawy, oferujemy także wypożyczalnię telefonów komórkowych jak również sprzedaż

szerokiego asortymentu akcesoriów telefonicznych oraz systemów antenowych 900/1800 – UMTS, HSDPA, HSUPA.LTE

 

     Wraz z postępującym rozwojem firmy, również zakres świadczonych usług uległ znacznemu rozszerzeniu, co zostało dostrzeżone. Standard wykonywanych usług zaowocował przyznaniem nam wielu certyfikatów, w tym certyfikatu jakości ISO 9001. Rzetelną pracę dostrzegli także najwięksi potentaci wśród producentów telefonów, którzy uczynili nas swoimi partnerami,

  Nadal jednak największą satysfakcję sprawia nam, gdy klient zjawia się, gdyż ktoś mu nas polecił.

 

     Znakomita lokalizacja firmy, w samym centrum miasta u zbiegu Al. Kościuszki i Mickiewicza sprawia, iż nasi klienci nie mają najmniejszych problemów z dotarciem do nas. Są pośród nich przedstawiciele wszystkich operatorów GSM w Polsce, salony sprzedaży, dziesiątki firm z całego województwa a także klienci indywidualni. Dołącz do nich i Ty. Przekonaj się, że naprawdę warto.

 

NASZA MISJA

 

     Dążymy do tego, aby stać się liderem w branży serwisów GSM, ale naszą misją jest przede wszystkim świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zmierzamy do tego nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje. Nasi Huawei Warszawa Serwis pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez naszych partnerów co potwierdzają ich indywidualne certyfikaty. Nieustannie reagujemy na wszelkie nowinki techniczne, tak by spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów.

 

     Przez szesnaście  lat działalności staraliśmy się przede wszystkim dbać o zadowolenie klienta. Był to główny, obok wysokiego standardu usług, czynnik dzięki któremu udało nam się zaistnieć i przetrwać na rynku. Dziś możemy z całą stanowczością powiedzieć, że istniejemy dla Was i dzięki Wam. Wiemy, jak wiele już zrobiliśmy, lecz równie dobrze zdajemy sobie sprawę jak wiele jeszcze przed nami.


OCHRONA ŚRODOWISKA


     Wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak wielka ciąży na nas odpowiedzialność za stan naszej planety. Robimy więc wszystko aby przekazać ją kolejnym pokoleniom co najmniej taką, jaką sami ją zastaliśmy.

 

     Firma ArtMedia z radością przyłącza się do wszelkiego rodzaju inicjatyw mających na celu poprawę stanu środowiska naturalnego. Profil naszej działalności jest tego najlepszym przykładem. Dzięki naszym usługom, jak chociażby serwisowanie sprzętu GSM, przyczyniamy się do przedłużania jego żywotności, co ma niebagatelny wpływ na oszczędność energii potrzebnej dla wytworzenia nowego.

     Dzięki współpracy z firmami REBA oraz REMONDIS opracowaliśmy także specjalny program polegający na odbieraniu i utylizowaniu zużytych baterii a także uszkodzonego sprzętu GSM. Pamiętajmy, że ze względu na swą budowę i skład chemiczny, są to odpady z gatunku niebezpiecznych i należy je utylizować w specjalny sposób. Jeśli posiadasz taki odpad – nie wyrzucaj go do kosza - przynieś go do nas. ODBIERZEMY GO ZA DARMO.

     Jesteśmy dumni, iż wewnętrzne przepisy naszej firmy także pozwalają przyczynić się do ochrony środowiska. Od lat stosujemy energooszczędne żarówki, segregujemy odpady, korespondencję nie elektroniczną drukujemy na ekologicznym papierze a jednym z naszych obowiązków jest pamiętać by po skończonej pracy nie pozostawiać sprzętu komputerowego w stanie czuwania.

     Dbamy również o świadomość ekologiczną naszych klientów. W naszym serwisie możecie uzyskać pełną informację, jak w sposób oszczędny i przyjazny środowisku korzystać ze sprzętu GSM.


I pamiętaj. Po skończonym ładowaniu telefonu wyciągnij ładowarkę z gniazdka.
Nawet wtedy gdy nie pracuje, ładowarka pobiera energię elektryczną!

 

SPONSORING

 

     Od bardzo wielu lat, firma ArtMedia serwis telefonów Huawei angażuje się wspierając organizacyjnie i finansowo wszelkiego rodzaju projekty kulturalne i sportowe. Przez ten czas udało nam się zorganizować lub współorganizować szereg projektów i imprez muzycznych, które odbiły się szerokim echem na terenie Łodzi. Aktywnie wspieramy także rozwój młodych talentów sportowych pomagając drużynie młodzików rugby klubu Budowlani Łódź. Głęboko wierzymy, że rozwój fizyczny dzieci i młodzieży jest równie istotny co psychiczny. Kto wie, czy ci mali zapaleńcy nie pójdą w ślady swych starszych kolegów i nie staną kiedyś na podium Mistrzów Polski?


czytaj więcej ...


 

 


ArtMedia - Naprawa telefonów